Eleporti finantsjuhina asus tööle Tiit Hõbejõgi

Balti riikides elektriautode kiiremat kasutusele võtmist eest vedava laadimisplatvormi arendaja Eleportiga liitus pikaaegse juhtimise ja energiaettevõtete finantsvaldkonna arendamise kogemusega Tiit Hõbejõgi.

Eleporti tegevjuhi Raul Potisepa sõnul on Eleportil suured plaanid Baltimaade elektriautode laadimisvõrgustiku platvormi arendamiseks ning selleks vajalike mahukate investeeringute kaasamiseks. „Otsisime Eleporti juhtkonnaga liituma finantsjuhti, kes annaks ettevõtte finantsvaldkonna arengule hoogu juurde ja aitaks kvaliteetselt lahendada kiirest kasvust tulenevaid väljakutseid,“ selgitas Potisepp.

„Lisaks pikaaegsele finantsvaldkonna juhtimise kogemusele tunneb Tiit hästi ka Baltimaade energiaettevõtete iseärasusi, mis toetab suurepäraselt Eleporti eesmärki muuta kliimasõbralik transport kõigile kättesaadavaks,“ lisas Potisepp.

Eleporti värske finantsjuhi Tiit Hõbejõe sõnul on elektriautod tulnud selleks, et jääda ning sel kümnendil kasvab nende arv ligikaudu 50 korda. „Elektritranspordi valdkond kasvab tohutu kiirusega ning Eleport on vaieldamatult siinse piirkonna modernseima laadimisplatvormi arendaja,“ ütles Hõbejõgi.

“Eleport annab voolu elektriautode revolutsioonile. Otsustasin vooluga kaasa minna ja aidata Eleporti suured plaanid ellu viia,” lisas Hõbejõgi.

Tiit Hõbejõgi on lõpetanud Tallinna Tehnikaülikooli doktorikraadiga elektroenergeetika erialal ning samas ülikoolis omandanud lisaks magistrikraadi (cum laude) rahvusvahelise ärikorralduse erialal. Hõbejõgi omab finantsjuhtimise kogemust Eesti Energias ning Adven Groupis. Viimased poolteist aastat oli Hõbejõgi kaupade ladustamislahendusi pakkuva Laomaailm ASi tegevjuht.

Eleport on tehnoloogiapõhine ettevõte, mille äri keskmes on laadimisplatvormi arendamine igas segmendis – nii kodus, tööl kui ka teel olles. Lisaks oma laadimistaristu arendamisele võimaldab Eleport kinnisvaraomanikel juba rajatud laadijad ühendada Eleporti platvormiga ning seeläbi mugavalt oma klientidele ja/või töötajatele laadimisteenust pakkuda.

Eleporti laadimisvõrgus on hetkel 104 avalikku laadimisjaama, millest 34 on kiirlaadijad ning 70 poolkiirlaadijad. Eleporti laadimisjaamad kasutavad vaid taastuvenergiat. Lisaks tegeleb Eleport laadimisseadmete müügi ja hooldusega ning elektriautode täisteenusrendiga.

Jaga postitust ka teistele!

Facebook
LinkedIn
Email