Meist

Eleportil on missioon teha transpordisektor võimalikult kliimaneutraalseks.

Meie lähme vooluga kaasa. Tule ka sina!

Meist

Eleportil on missioon teha transpordisektor võimalikult kliimaneutraalseks.

Meie lähme vooluga kaasa. Tule ka sina!

Missioon

Eleport on elektrimobiilsuse suunanäitaja Kesk- ja Ida- Euroopas. 

Meie eesmärgiks on aidata transpordisektoris üleminekul fossiilkütustelt puhastele tehnoloogiatele. Peame jätma fossiilkütused maapõue nende negatiivse keskkonnamõju tõttu nii kliimale kui ka kohalikule õhukvaliteedile.

Oleme päriselt rohelised. Iga laetud kilovatt, millega enda autot meie elektrivõrgus laed, on 100% taastuvenergia.

Meie anname voolu elektriautode revolutsioonile. Tule vooluga kaasa!

Missioon

Eleport on elektrimobiilsuse suunanäitaja Kesk- ja Ida- Euroopas. 

Meie eesmärgiks on aidata transpordisektoris üleminekul fossiilkütustelt puhastele tehnoloogiatele. Peame jätma fossiilkütused maapinnale nende negatiivse keskkonnamõju tõttu nii kliimale kui ka kohalikule õhukvaliteedile.

Oleme päriselt rohelised. Iga laetud kilovatt, millega enda autot meie elektrivõrgus laed, on 100% taastuvenergia.

Meie anname voolu elektriautode revolutsioonile. Tule vooluga kaasa.

Meie meeskond

Eleporti kogenud meeskond muudab iga inimese ja ettevõtte autopargi elektrifitseerimise ja hilisema haldamise sekeldustevabaks. Iga meie tiimi liige aitab leida tee sobivaima elektritranspordi lahenduseni, et sellega üheskoos keskkonda rohelisemaks muuta. Saagem tuttavaks!

Marten Nurmsalu

Müügi-projektijuht

marten@eleport.ee
+372 5559 9509

“Kõik autod laen ära. Räägime!”

Kaupo Eerme

Eesti turu juht

kaupo@eleport.ee
+372 5565 9558

Your time and attention are important, let me simplify your choices and decisions”

Ken Miido

Müügijuht

ken@eleport.ee
+372 5620 5434

“Honey, did you remember to plug in the car?”

Triinu Himma

Teenuse spetsialist


triinu@eleport.ee

“Usu, elektril on tõsi taga.”

Liis Kuusksalu

Raamatupidaja


liis@eleport.ee

“Kes teeb, see jõuab.”

Sandra Sarapuu

Eesti turundusjuht

sandra@eleport.ee +37255550598

“Pole olemas probleemi ilma lahenduseta.”

Martin Raadik

Laadimisvõrgustiku
äriarendusjuht

martin@eleport.ee
+372 5694 0010

“Kui kuidagi ei saa,
siis kuidagi ikka saab”

Raul Potisepp

Tegevjuht


raul@eleport.ee

“Making Eleport Great again!”

Frank Karro

Infrastruktuuri spetsialist


frank@eleport.ee

“Kui Sinus on sisemist leeki,
tuleb seda põletada.”

Gert Persidski

Tarkvara tugispetsialist

gert@eleport.net

“Kuidas taltsutada laadijaid?
Part 3 coming soon in 2023.”

Rain Neemlaid

Tehnoloogiajuht

rain@eleport.net

“Teen elektritehnoloogiast reaalsuse.”

Tiit Hõbejõgi

Finantsjuht


tiit@eleport.ee

“In God we trust; all others bring data.” – W. Edwards Deming

Sulev Sepp

Tarkvara tugiteenuste juht

sulev@eleport.net

“Gold is hidden in data, you just have to mine it.”