Meist

Eleportil on missioon teha transpordisektor võimalikult kliimaneutraalseks.

Meie lähme vooluga kaasa. Tule ka sina!

Meist

Eleportil on missioon teha transpordisektor võimalikult kliimaneutraalseks.

Meie lähme vooluga kaasa. Tule ka sina!

Missioon

Eleport on tehnoloogiapõhine ettevõte, mille äri keskmes on laadimisvõrgustiku arendamine igas segmendis – nii kodus, tööl kui ka teel olles. 

Tegeleme veel laadimisseadmete müügi ja hooldusega ning elektriautode täisteenusrendiga. Lisaks arendame laadimisplatvormi, mis muudab tulevikus võimalikuks iga isikliku laadija ühendamise Eleporti laadimisvõrgustikuga ning seeläbi laadimise jagamisteenuse pakkumise.

Oleme päriselt rohelised. Iga laetud kilovatt, millega enda autot meie elektrivõrgus laed, on 100% taastuvenergia.

Meie anname voolu elektriautode revolutsioonile. Tule vooluga kaasa.

Missioon

Eleport on tehnoloogiapõhine ettevõte, mille äri keskmes on laadimisvõrgustiku arendamine igas segmendis – nii kodus, tööl kui ka teel olles. 

Tegeleme veel laadimisseadmete müügi ja hooldusega ning elektriautode täisteenusrendiga. Lisaks arendame laadimisplatvormi, mis muudab tulevikus võimalikuks iga isikliku laadija ühendamise Eleporti laadimisvõrgustikuga ning seeläbi laadimise jagamisteenuse pakkumise.

Oleme päriselt rohelised. Iga laetud kilovatt, millega enda autot meie elektrivõrgus laed, on 100% taastuvenergia.

Meie anname voolu elektriautode revolutsioonile. Tule vooluga kaasa.

Meie meeskond

Eleporti kogenud meeskond muudab iga inimese ja ettevõtte autopargi elektrifitseerimise ja hilisema haldamise sekeldustevabaks. Iga meie tiimi liige aitab leida tee sobivaima elektritranspordi lahenduseni, et sellega üheskoos keskkonda rohelisemaks muuta. Saagem tuttavaks!

Marten Nurmsalu

Müügijuht

marten@eleport.ee
+372 5559 9509

“Kõik autod laen ära. Räägime!”

Kaupo Eerme

Äri- ja projektikonsultant

kaupo@eleport.ee
+372 5565 9558

Your time and attention are important, let me simplify your choices and decisions”

Ken Miido

Müügijuht

ken@eleport.ee
+372 5620 5434

“Honey, did you remember to plug in the car?”

Triinu Himma

Müügiassistent


triinu@eleport.ee

“Usu, elektril on tõsi taga.”

Liis Kuusksalu

Raamatupidaja


liis@eleport.ee

“Kes teeb, see jõuab.”

Sandra Sarapuu

Turundusassistent


sandra@eleport.ee

“Pole olemas probleemi ilma lahenduseta.”

Kärt Ojasaar

Turundusjuht

kart@eleport.ee
+372 5622 8576

“Kinnitage turvavöö! Läheb sõiduks!”

Ats Kollom

Projektijuht

ats@eleport.ee
+372 5853 3092

“Istudes saavutab edu ainult kana!”

Frank Karro

Infrastruktuuri spetsialist


frank@eleport.ee

“Kui Sinus on sisemist leeki,
tuleb seda põletada.”

Gert Persidski

Laadimistaristu tehnik


gert@eleport.ee

“Kuidas taltsutada laadijaid?
Part 3 coming soon in 2023.”

Kuldar Könnel

Autorenditeenuse projektijuht

kuldar@eleport.ee

“Mis olid elektriku viimased sõnad?
“Lülita nüüd!””

Dmitri Russak

Autopargi haldur

dmitri@eleport.ee
+372 5599 2866

“Homne ei saabu mitte kunagi. Sellepärast teengi seda homme.”

Rain Neemlaid

Tehnoloogiajuht


rain@eleport.ee

“Teen elektritehnoloogiast reaalsuse.”

Tiit Hõbejõgi

Finantsjuht


tiit@eleport.ee

“In God we trust; all others bring data.” – W. Edwards Deming

Martin Raadik

Laadimisvõrgustiku
äriarendusjuht

martin@eleport.ee
+372 5694 0010

“Kui kuidagi ei saa,
siis kuidagi ikka saab”

Raul Potisepp

Tegevjuht


raul@eleport.ee

“Making Eleport Great again!”

Sulev Sepp

Analüütik

sulev@eleport.ee

“Gold is hidden in data, you just have to mine it.”