Meist

Eleportil on missioon teha transpordisektor võimalikult kliimaneutraalseks.

Meie lähme vooluga kaasa. Tule ka sina!

Meist

Eleportil on missioon teha transpordisektor võimalikult kliimaneutraalseks.

Meie lähme vooluga kaasa. Tule ka sina!

Missioon

Eleport on tehnoloogiapõhine ettevõte, mille äri keskmes on laadimisvõrgustiku arendamine igas segmendis – nii kodus, tööl kui ka teel olles. 

Tegeleme veel laadimisseadmete müügi ja hooldusega ning elektriautode täisteenusrendiga. Lisaks arendame laadimisplatvormi, mis muudab tulevikus võimalikuks iga isikliku laadija ühendamise Eleporti laadimisvõrgustikuga ning seeläbi laadimise jagamisteenuse pakkumise.

Oleme päriselt rohelised. Iga laetud kilovatt, millega enda autot meie elektrivõrgus laed, on 100% taastuvenergia.

Meie anname voolu elektriautode revolutsioonile. Tule vooluga kaasa.

Missioon

Eleport on tehnoloogiapõhine ettevõte, mille äri keskmes on laadimisvõrgustiku arendamine igas segmendis – nii kodus, tööl kui ka teel olles. 

Tegeleme veel laadimisseadmete müügi ja hooldusega ning elektriautode täisteenusrendiga. Lisaks arendame laadimisplatvormi, mis muudab tulevikus võimalikuks iga isikliku laadija ühendamise Eleporti laadimisvõrgustikuga ning seeläbi laadimise jagamisteenuse pakkumise.

Oleme päriselt rohelised. Iga laetud kilovatt, millega enda autot meie elektrivõrgus laed, on 100% taastuvenergia.

Meie anname voolu elektriautode revolutsioonile. Tule vooluga kaasa.

Meie meeskond

Eleporti kogenud meeskond muudab iga inimese ja ettevõtte autopargi elektrifitseerimise ja hilisema haldamise sekeldustevabaks. Iga meie tiimi liige aitab leida tee sobivaima elektritranspordi lahenduseni, et sellega üheskoos keskkonda rohelisemaks muuta. Saagem tuttavaks!

Marten Nurmsalu

Müügijuht

marten@eleport.ee
+372 5559 9509

“Kõik autod laen ära. Räägime!”

Sandra Sarapuu

Turundusassistent


sandra@eleport.ee

“Pole olemas probleemi ilma lahenduseta.”

Ats Kollom

Projektijuht

ats@eleport.ee
+372 5853 3092

“Istudes saavutab edu ainult kana!”

Liis Kuusksalu

Raamatupidaja



liis@eleport.ee

“Kes teeb, see jõuab.”

Martin Raadik

Laadimisvõrgustiku
äriarendusjuht

martin@eleport.ee
+372 5694 0010

“Kui kuidagi ei saa,
siis kuidagi ikka saab”

Kärt Ojasaar

Turundusjuht


kart@eleport.ee
+372 5622 8576

“Kinnitage turvavöö! Läheb sõiduks!”

Frank Karro

Infrastruktuuri spetsialist


frank@eleport.ee

“Kui Sinus on sisemist leeki,
tuleb seda põletada.”

Kuldar Könnel

Autorenditeenuse projektijuht


kuldar@eleport.ee

“Mis olid elektriku viimased sõnad?
“Lülita nüüd!””

Dmitri Russak

Autopargi haldur

dmitri@eleport.ee
+372 5599 2866

“Homne ei saabu mitte kunagi. Sellepärast teengi seda homme.”

Gert Persidski

Laadimistaristu tehnik

gert@eleport.ee

“Kuidas taltsutada laadijaid?
Part 3 coming soon in 2022.”

Rain Neemlaid

Tehnoloogiajuht

rain@eleport.ee

“Teen elektritehnoloogiast reaalsuse.”

Raul Potisepp

Tegevjuht

raul@eleport.ee

“Making Eleport Great again!”

Sulev Sepp

Analüütik

sulev@eleport.ee

“Gold is hidden in data, you just have to mine it.”

Tiit Hõbejõgi

Finantsjuht

tiit@eleport.ee

“In God we trust; all others bring data.” – W. Edwards Deming

Meie meeskond

Eleporti kogenud meeskond muudab iga inimese ja ettevõtte autopargi elektrifitseerimise ja hilisema haldamise sekeldustevabaks. Iga meie tiimi liige aitab leida tee sobivaima elektritranspordi lahenduseni, et sellega üheskoos keskkonda rohelisemaks muuta. Saagem tuttavaks!

Marten Nurmsalu

Müügijuht

marten@eleport.ee
+372 5559 9509

“Kõik autod laen ära. Räägime!”

Sandra Sarapuu

Turundusassistent

sandra@eleport.ee

“Pole olemas probleemi ilma lahenduseta.”

Ats Kollom

Projektijuht

ats@eleport.ee
+372 5853 3092

“Istudes saavutab edu ainult kana!”

Liis Kuusksalu

Raamatupidaja

liis@eleport.ee

“Kes teeb, see jõuab.”

Martin Raadik

Laadimisvõrgustiku
äriarendusjuht

martin@eleport.ee
+372 5694 0010

“Kui kuidagi ei saa,
siis kuidagi ikka saab”

Kärt Ojasaar

Turundusjuht


kart@eleport.ee
+372 5622 8576

“Kinnitage turvavöö! Läheb sõiduks!”

Frank Karro

Infrastruktuuri spetsialist


frank@eleport.ee

“Kui Sinus on sisemist leeki,
tuleb seda põletada.”

Kuldar Könnel

Autorenditeenuse projektijuht


kuldar@eleport.ee

“Mis olid elektriku viimased sõnad?
“Lülita nüüd!””

Dmitri Russak

Autopargi haldur

dmitri@eleport.ee
+372 5599 2866

“Homne ei saabu mitte kunagi. Sellepärast teengi seda homme.”

Gert Persidski

Laadimistaristu tehnik

gert@eleport.ee

“Kuidas taltsutada laadijaid?
Part 3 coming soon in 2022.”

Rain Neemlaid

Tehnoloogiajuht

rain@eleport.ee

“Teen elektritehnoloogiast reaalsuse.”

Raul Potisepp

Tegevjuht

raul@eleport.ee

“Making Eleport Great again!”

Tiit Hõbejõgi

Finantsjuht

tiit@eleport.ee

“In God we trust; all others bring data.” – W. Edwards Deming

Sulev Sepp

Analüütik

sulev@eleport.ee

“Gold is hidden in data, you just have to mine it.”