Meist

Meist

Eleportil on missioon teha transpordisektor võimalikult kliimaneutraalseks. Iga meie tiimi liige tahab aidata sul leida tee elektritranspordini, et sellega üheskoos keskkonda rohelisemaks muuta.

Me oleme päriselt rohelised. Iga laetud kilovatt, millega enda autot meie elektrivõrgus laed, on 100% taastuvenergia.

Eleport loodi 2016. aastal nelja mehe poolt, kellel oli üks missioon: muuta transpordisektor loodussõbralikumaks. Me alustasime elektriautode rentimisega taksodele, kuid arenesime kiiresti ka laadimisteenuse pakkujaks.

Tänasel päeval on Eleportil Eesti kõige modernsem laadimisvõrgustik. Laadimisjaamu tekib juurde iga päevaga!

Meie lähme vooluga kaasa. Tule ka sina!

Meie tiim

 

Marten Nurmsalu

Müügijuht
 

marten@eleport.ee
+372 5559 9509

“Kõik autod laen ära. Räägime!”

 

Martin Raadik

Laadimisvõrgustiku äriarendusjuht

martin@eleport.ee
+372 5694 0010

“Kui kuidagi ei saa, siis kuidagi ikka saab!”

 

Ats Kollom

Projektijuht
 

ats@eleport.ee
+372 5853 3092

“Lihtsalt istudes saavutab ainult kana edu!”

 

Kärt Ojasaar

Turundusjuht

kart@eleport.ee
+372 5622 8576

“Kinnitage turvavöö! Läheb sõiduks!”

 

Liis Kuusksalu

Raamatupidaja

liis@eleport.ee
 

“Kes teeb, see jõuab.

 

Sandra Sarapuu

Turundusassistent

sandra@eleport.ee

 

Frank Karro

Infrastruktuuri Spetsialist

frank@eleport.ee  
+372 5670 6926

“Kui sinus on sisemist leeki, siis tuleb seda põletada!”

 

Kuldar Könnel

Autorenditeenuse projektijuht

kuldar@eleport.ee
 

“Mis olid elektriku viimased sõnad? “Lülita nüüd!””

 

Dmitri Russak

Autopargi Haldur

dmitri@eleport.ee
+372 5599 2866

“Homne ei saabu mitte kunagi. Sellepärast teengi seda homme.”

 

Raul Potisepp

Tegevjuht

raul@eleport.ee

“Making Eleport Great again!”

 

Rain Neemlaid

Tehnoloogiajuht

rain@eleport.ee

“Teen elektritehnoloogiast reaalsuse.”