Dünaamilise Laadimise Vooluarvesti

149,00 358,00 

Antud toode on mõeldud vahelduvvoolu laadijatele hoone dünaamilise koormuse jaotamise lahenduse puhul. Konkreetse vooluarvesti eesmärk on mõõta hoone hetke tarbimisvõimsus (kW). Tarbimisvõimsuse info edastatakse laadimisjaamale ning vastavalt laadija seadistusele reguleeritakse laadimisvõimsust.

Palun uuri all pool olevat hoone dünaamilise koormuse jaotuse lahenduse infot.

Puhasta
Tootekood: - Kategooria:

Antud vooluarvesti eesmärk on mõõta hoone hetke tarbimisvõimsus (kW), mitte tarbitud energiat (kWh).

Tarbimisvõimsuse info edastatakse laadimisjaamale ning vastavalt laadija seadistusele reguleeritakse laadimisvõimsust alla.

Lisainfo

Tüüp

Tavaline (max 63A), Trafodega

PV paneelide tugi

Ei, Jah

Dünaamiline laadimine

Dünaamiline laadimine (inglise keeles Dynamic Load Management ehk DLM) on lihtsustatult öeldes elektriauto laadija laadimisvõimsuse piiramine vastavalt maja sisesele tarbimisele eesmärgiga mitte “korke välja lüüa”. All olev graafik illustreerib olukorda, kui laadida sõidukit ilma dünaamilise laadimiseta. Hommikul ja õhtul on reeglina hoones tippkoormused ning sellel ajal on vajalik laadija võimsust alla reguleerida, et peakaitsme limiiti ei ületataks. Koos dünaamilise laadimisega on võimalik aga tippkoormuste ajal laadija võimsust alla reguleerida, mis tagab ohutu laadija talituse: